Hakkımızda;

"Yazıcı Doğan Grup Endüstriyel Mutfak Ürünleri Ekipmanları İmalat ve Satış Firmasıdır. Ankara Yenimahalle Ostim Bağdat Caddesi No:356 adresinde faaliyetlerine devam etmektedir. 1700m2 üzerine kurulu alanda geniş stoklarıyla mutfak ürünlerini en uygun fiyata vermektedir."

Mutfak Sektöründe Yerimiz;

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları alanında firmamız geniş yelpazesi ile yer almaktadır. Ankara Merkezli yerimizde bir çok markanın bir çok mutfak ürünleri ekipmanlarının satışını yapmaktayız. Ürün grupları arasında en çok tercih edilen markalar: Empero, Mateka, Remta Mutfak, GMA, Atalay Mutfak, Öztiryakiler, JB, ve kendi imalatımız YDG marka ile sektörde yerimizi sağlamlaştırdık.

Neler Satıyoruz Nelerin İmalatını Yapıyoruz;

Endüstriyel Mutfak dünyasında satışını yaptığımız ürün grupları; Gıda hazırlık, pişirme ekipmanları, gıda soğutma ve saklama ekipmanları, bar & kafe ve Restoran ürünler, pastane ve fırın ekipmanları, bulaşıkhane ve temizlik grupları, eviye, servis ekipmanları, ambalaj ve paketleme ürünleri, seyyar tezgahlar, mutfak ekipmanları, endüstriyel temizlik ürünlerinin satışını ve Endüstriyel mutfak dolapları, kebap dolapları, çalışma tezgahları, saklama dolapları, evyeler, ocaklar, pizza fırını gibi gruplar Yazıcı doğan grup bünyesinde yer almaktadır.

Hizmet Politikamız;

Endüstriyel mutfak alanında müşterilerimize en kaliteli ve en uygun maliyetli ürünleri temin ederek adımızdan sektörde her zaman “Mutfağın Ustaları” olarak duyurmak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı